Kısaca Wellgym.

2011 yılı Haziran ayında spor salonu işletmeciliğine yeni bir anlayışı sunmak için kapılarımızı açtık. Stresli şehir hayatının içinde size Beşiktaş Barbaros bulvarında, evinizin hemen yanında, sağlıklı ve kaliteli spor merkezi olmayı amaçlıyoruz.
Boğaz ve şehir manzarasına sahip koşu bantlarımız ve eliptik bisikletlerimiz, kan dolaşımınızı hızlandırırken sizler hiç sıkılmadan şehrin ve İstanbul Boğazının keyfini çıkaracaksınız. Stüdyo salonumuzdaki çeşitli aktivitelere katılabilir, kendi vücut ağırlığınızla yapacağınız antrenmanlarla kendinizi  geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Mekik, şınav ve egzersizlerinizi bu salonumuzda dilediğiniz gibi yapma imkanına sahipsiniz. Stüdyo salonumuzdaki kum torbasında stres atmanın yanında çeşitli antrenmanlar yapma şansına sahip olacaksınız.
Fitness salonumuzdaki olimpik ağırlık ekipmanlarımız, deneyimli eğitmenlerimizin sizler için hazırladığı programları sakatlanma riski olmadan gerçekleştirecek,  fit bedenlere sahip olacaksınız.

Beşiktaş, Barbaros Bulvarında, enfes boğaz manzarasına sahip, hijyenik bir spor salonu olan Wellgym bulunduğu yüksek konum itibariyle oldukça temiz havaya sahip olduğu gibi bol boğaza yakınlığı sebebiyle bol oksijene sahiptir.

Beşiktaş Meydanına bakan koşu bandı ve eliptik bisiklet bölümü sıkılmadan kardiyo antrenmanlarını tamamlama fırsatı verecektir